ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ - Η ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ - Η ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ

Σκέψεις και προτάσεις για μια άλλη Νοσηλευτική

Σύμφωνα και με τους όρους χρήσης αποκλειστικά υπεύθυνος της ανάρτησης είναι το μέλος που την έκανε. Τα σχόλια που μπορεί να θεωρηθούν υβριστικά ή συκοφαντικά θα διαγράφονται μόλις γίνονται αντιληπτά, εντός εύλογου χρονικού διαστήματος 24ωρών.

    ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!!

    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 176
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2008

    ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!! Empty ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!!

    Δημοσίευση  Admin 27th Φεβρουάριος 2008, 7:41 pm

    Η δημοκρατία σίγουρα δεν έχει αδιέξοδα.... Κι αν ΠΑΣΥΝΟ-ΠΑΣΟΝΟΠ- ΕΣΝΕ κ.α αποκλείουν κάποιους πάντα θα υπάρχει μια λύση. Αυτή τη λύση χωρίς πολλές γνώσεις προσφέρω σε εσάς που θέλετε να απαντήσετε καπου αλλού και δεν μπορείτε...
    Η λειτουργία του παρόντος forum αποτελεί μια πρόσκληση- πρόκληση για όλους μας.
    ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥ 2008 η προσωπική μου τοποθέτηση και άποψη θα ανευρίσκεται μόνο ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ FORUM. Αυτοαποκλείομαι από τα υπόλοιπα και δεν με απασχολεί αν θα ανοίξουν στο μέλλον και αυτά που έχουν κλείσει...
    'Αλλωστε ως ΠΙΚΟΣ ΑΠΙΚΟΣ εδώ και χρόνια μόνος μου τα λέω μόνος μου τα ακούω.Δ Δημητρέλλης
    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 176
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2008

    ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!! Empty Απ: ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!!

    Δημοσίευση  Admin 17th Νοέμβριος 2013, 11:01 am

    Ξανά μαζί; Ποιος ξέρει..... Με τους αρχικούς όρους; Και με την βασική προυπόθεση οτι ο καθένας είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ για αυτά που γράφει. Το σκέπτομαι σοβαρά και μάλλον θα το κάνω. Αλλά να γίνει κάποια μέρα που θα σημαίνει κάτι. Στην αναμονή λοιπόν. Εγώ ας φορτώσω τη "ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ" Γιατί τουλάχιστον στα φορουμ έχεις αρχή και τέλος. 2,5 χρόνια στο facebook ζαλίστηκα...

    Είναι γεγονός πως τον Ιούλιο του 2011 μετά τις εκλογές της ΕΝΕ και αφού είχα ήδη δεχθεί 3 μηνύσεις και 1 αγωγή συνολικού ύψους 300.000€ για αναρτήσεις τρίτων μελών του φορουμ αποφάσισα να κατεβάσω όλο το περιεχόμενο και να ξεκινήσω ξανά τη λειτουργία του μόνο με επώνυμα μέλη. Κάτι που φυσικά στέφθηκε μα απόλυτη αποτυχία.... Έτσι το φορουμ παρέμεινε ανενεργό έως σήμερα. Το Νοέμβρη του 2011 ανακλήθηκε ενώπιον του δικαστηρίου η 1η μήνυση κάτι που  θεώρησα ένδειξη καλής θέλησης.
    Οι σχέσεις μου ως μέλος της μειοψηφίας του ΔΣ της ΕΝΕ- εκπροσωπώντας την ΑΝΟΣΥ με τα μέλη της πλειοψηφούσας παράταξης της ΕΝΟΤΗΤΑΣ ποτέ δεν ήταν αρμονικές καθώς ως πλειοψηφία συνέχισαν την ίδια συμπεριφορά που είχαν πριν τις εκλογές. Αποκορύφωμα υπήρξε η 4η μήνυση που παρέλαβα εντός του  2013. και αυτή με απόφαση της πλειοψηφίας του ΔΣ της ΕΝΕ, σχετιζόταν με την μαρτυρία μου στην μήνυση που είχε υποβάλει ο Σύλλογος Αποφοίτων Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ εναντίον του ΔΣ της ΕΝΕ για  κείμενο που είχε αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της ΕΝΕ αλλά και για έναν διάλογο ανάμεσα στα μέλη του ΔΣ της ΕΝΕ μέσω e-mail.

    Αυτά τα γεγονότα με προβληματίζουν έντονα και βεβαίως έχουν επηρεάσει την προσωπική μου ζωή τα τελευταία χρόνια. Όμως τη στιγμή που ως μέλος του ΔΣ της ΕΝΕ αλλά και ως εκπρόσωπος της ΑΝΟΣΥ δεν έχω κανέναν άλλο τρόπο για να επικοινωνήσω τις επίσημες θέσεις και δράσεις μου θεωρώ πως πρέπει να  επανεξετάσω το θέμα του φόρουμ. Έτσι σε μια πρώτη φάση ανεβάζω τις δικές μου προτάσεις σχετικά με τη Νοσηλευτική στην Ελλάδα αλλά και κάποια επίσημα και δημοσιοποιημένα κείμενα που σχετίζονται με τη δράση μου. Το εάν θα ξαναγίνει χώρος ελεύθερης συζήτησης βρίσκεται υπό εξέταση καθώς συνεχίζουν να εκκρεμούν 3 μηνύσεις και 1 αγωγή.

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28th Μάρτιος 2024, 1:40 am